Executive Master of Business Administration

• 2 lata / 4 semestry
  • Tryb: niestacjonarne(online)
  • Czesne:
    32 000 zł (płatność jednorazowa)
    34 000 zł (2 x 17 000 zł)
    40 000 zł (4 x 10 000 zł)
    48 000 zł (20 x 2 400 zł)

Charakterystyka

2 lata/ 4 semestry
Tryb:
niestacjonarne/online

Czesne:
32 000 zł (płatność jednorazowa),
34 000 zł (2 x 17 000 zł),
40 000 zł (4 x 10 000 zł)

48 000 zł (20 x 2 400 zł)

Dziekanat

rekrutacjamba@ulu.edu.pl

Uczelnia Łukaszewski

ul. Hirszfelda 11

Sprawdź naszą kadrę ekspertów MBA!

Nasi eksperci to doświadczeni wykładowcy z Polski i świata posiadający zarówno doświadczenia edukacyjne, zweryfikowane wielokrotnie umiejętności przekazywania wiedzy, jak również bogate doświadczenia praktyczne w biznesie.

Dlaczego EMBA?

Executive Master of Business Administration – są przeznaczone dla kadry kierowniczej wyższego szczebla, członków organów statutowych spółek prawa handlowego i skarbu państwa, dyrektorów spółek handlowych, menedżerów lub tych, którzy chcą zajmować stanowiska kierownicze, w celu jak najlepszego wykorzystania ich wiedzy oraz umiejętności w różnych dziedzinach biznesu.

Ukończenie studiów podyplomowych Masters of business Administration zgodnie z art. 19 ust. 1 ustawy o zasadach zarządzania mieniem państwowym z dnia 16 grudnia 2016 r. (Dz.U. z 2016 r. poz. 2259) upoważnia do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem skarbu państwa

• Uczelnia Łukaszewski (d. Wyższa Szkoła Zarządzania personelem) w Warszawie szczyci się kształceniem profesjonalistów z zakresu Zarządzania i biznesu już od 20 lat, pozwalając na wykorzystanie doświadczenia w rzetelnym prowadzeniu studiów, jednocześnie zachowując współczesne standardy nowoczesnego podejścia do kształcenia
  • Dbamy o to, żeby studenci MBA mieli prawdziwy kontakt ze światem biznesu, dlatego naszą kadrę specjalistów stanowią prawdziwi eksperci.
  • Aby zdobyć poziom Masterclass w Biznesie trzeba być otwartym na świat. W związku z tym, udostępniamy Państwu możliwość ukończenia studiów MBA w Uczelni Łukaszewski za pośrednictwem nowoczesnej platformy edukacyjnej Microsoft Teams.

Dlaczego EMBA w Uczelni Łukaszewski?

• Studia Podyplomowe Online w 1 rok!Aby zdobyć poziom Masterclass w Biznesie, trzeba być otwartym na świat. W związku z tym, udostępniamy Państwu możliwość ukończenia studiów MBA w ULU za pośrednictwem nowoczesnej platformy edukacyjnej online.
  • Międzynarodowa współpracaPrawdziwie międzynarodowy charakter studiów można uzyskać tylko dzięki zagranicznej współpracy. Przy tworzeniu i prowadzeniu studiów współpracujemy ze znanym Uniwersytetem w Sewilli, działającym nieprzerwanie od 1505 roku oraz z Katolickim Uniwersytetem Lowańskim w Belgii.
  • Od biznesu dla biznesuDbamy o to, żeby studenci MBA mieli prawdziwy kontakt ze światem biznesu, dlatego naszą kadrę specjalistów stanowią prawdziwi eksperci.
  • 20 lat doświadczenia w nauczaniuUczelnia Łukaszewski szczyci się kształceniem profesjonalistów z zakresu Zarządzania i biznesu już od ponad 2o lat, pozwalając na wykorzsytanie doświadczenia w rzetelnym prowadzeniu studiów, jednocześnie zachowując współczesne standardy nowoczesnego podejścia do kształcenia.

Studia Podyplomowe Online w 1 rok!

Międzynarodowa współpraca

Od biznesu dla biznesu

20 lat doświadczenia w nauczaniu

Uczelnia Łukaszewski w Warszawie szczyci się kształceniem profesjonalistów z zakresu Zarządzania i biznesu już od ponad 20 lat, pozwalając na wykorzystanie doświadczenia w rzetelnym prowadzeniu studiów, jednocześnie zachowując współczesne standardy nowoczesnego podejścia do kształcenia.

Ekspercka Kadra - Business Masterclass

Poznaj naszych ekspertów

Co po studiach?

Jako Master of Business Administration jesteś dobrze przygotowany do zajęcia stanowiska w krajowych i międzynarodowych firmach i sektorach. W zależności od twojego osobistego zainteresowania i celów zawodowych, dyplom MBA zapewni dostęp do stanowisk w dziale sprzedaży, marketingu, kontroli produkcji, planowania i budżetowania, zarządzania finansami, ICT, bankach i firmach ubezpieczeniowych, służbie cywilnej lub instytucjach europejskich. Jako absolwent MBA możesz także założyć własną działalność.

MBA przyspiesza Twoją karierę, pomagając Ci rozwijać i doskonalić swoją ścieżkę zawodową, umiejętności i powiększać sieć kontaktów. Program nastawiony jest na kontakty ze światem biznesu poprzez prawdziwe studia przypadków, wizyty w firmach i gościnne wykłady najlepszych specjalistów w branży.

Zapisz się już dziś i uzyskaj świadectwo ukończenia studiów podyplomowych wydane przez Uczelnię Łukaszewski.