PL RU UK CN UA

Executive Master of Business Administration

Rekrutacja Trwa

Charakterystyka

 • 2 lata / 4 semestry
 • Tryb: niestacjonarne(online)
 • Czesne:
  32 000 zł (płatność jednorazowa)
  34 000 zł (2 x 17 000 zł)
  40 000 zł (4 x 10 000 zł)
  48 000 zł (20 x 2 400 zł)

Charakterystyka

2 lata/ 4 semestry
Tryb:
niestacjonarne/online

Czesne:
32 000 zł (płatność jednorazowa),
34 000 zł (2 x 17 000 zł),
40 000 zł (4 x 10 000 zł)

48 000 zł (20 x 2 400 zł)

KONTAKT

Dziekanat

601 332 277
505 129 067
rekrutacjamba@ulu.edu.pl

Uczelnia Łukaszewski

ul. Hirszfelda 11
02-776 Warszawa

Rekrutacja

Sprawdź naszą kadrę ekspertów MBA!

Nasi eksperci to doświadczeni wykładowcy z Polski i świata posiadający zarówno doświadczenia edukacyjne, zweryfikowane wielokrotnie umiejętności przekazywania wiedzy, jak również bogate doświadczenia praktyczne w biznesie.

Dlaczego EMBA?

Executive Master of Business Administration – są przeznaczone dla kadry kierowniczej wyższego szczebla, członków organów statutowych spółek prawa handlowego i skarbu państwa, dyrektorów spółek handlowych, menedżerów lub tych, którzy chcą zajmować stanowiska kierownicze, w celu jak najlepszego wykorzystania ich wiedzy oraz umiejętności w różnych dziedzinach biznesu.

Ukończenie studiów podyplomowych Masters of business Administration zgodnie z art. 19 ust. 1 ustawy o zasadach zarządzania mieniem państwowym z dnia 16 grudnia 2016 r. (Dz.U. z 2016 r. poz. 2259) upoważnia do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem skarbu państwa

 • Uczelnia Łukaszewski (d. Wyższa Szkoła Zarządzania personelem) w Warszawie szczyci się kształceniem profesjonalistów z zakresu Zarządzania i biznesu już od 20 lat, pozwalając na wykorzystanie doświadczenia w rzetelnym prowadzeniu studiów, jednocześnie zachowując współczesne standardy nowoczesnego podejścia do kształcenia
 • Dbamy o to, żeby studenci MBA mieli prawdziwy kontakt ze światem biznesu, dlatego naszą kadrę specjalistów stanowią prawdziwi eksperci.
 • Aby zdobyć poziom Masterclass w Biznesie trzeba być otwartym na świat. W związku z tym, udostępniamy Państwu możliwość ukończenia studiów MBA w Uczelni Łukaszewski za pośrednictwem nowoczesnej platformy edukacyjnej Microsoft Teams.

Dlaczego EMBA w Uczelni Łukaszewski?

 • Studia Podyplomowe Online w 1 rok!Aby zdobyć poziom Masterclass w Biznesie, trzeba być otwartym na świat. W związku z tym, udostępniamy Państwu możliwość ukończenia studiów MBA w ULU za pośrednictwem nowoczesnej platformy edukacyjnej online.
 • Międzynarodowa współpracaPrawdziwie międzynarodowy charakter studiów można uzyskać tylko dzięki zagranicznej współpracy. Przy tworzeniu i prowadzeniu studiów współpracujemy ze znanym Uniwersytetem w Sewilli, działającym nieprzerwanie od 1505 roku oraz z Katolickim Uniwersytetem Lowańskim w Belgii.
 • Od biznesu dla biznesuDbamy o to, żeby studenci MBA mieli prawdziwy kontakt ze światem biznesu, dlatego naszą kadrę specjalistów stanowią prawdziwi eksperci.
 • 20 lat doświadczenia w nauczaniuUczelnia Łukaszewski szczyci się kształceniem profesjonalistów z zakresu Zarządzania i biznesu już od ponad 2o lat, pozwalając na wykorzsytanie doświadczenia w rzetelnym prowadzeniu studiów, jednocześnie zachowując współczesne standardy nowoczesnego podejścia do kształcenia.

Studia Podyplomowe Online w 1 rok!

Aby zdobyć poziom Masterclass w Biznesie, trzeba być otwartym na świat. W związku z tym, udostępniamy Państwu możliwość ukończenia studiów MBA w ULU za pośrednictwem nowoczesnej platformy edukacyjnej online.

Międzynarodowa współpraca

Prawdziwie międzynarodowy charakter studiów można uzyskać tylko dzięki zagranicznej współpracy. Przy tworzeniu i prowadzeniu studiów współpracujemy ze znanym Uniwersytetem w Sewilli, działającym nieprzerwanie od 1505 roku oraz z Katolickim Uniwersytetem Lowańskim w Belgii.

 

Od biznesu dla biznesu

Dbamy o to, żeby studenci MBA mieli prawdziwy kontakt ze światem biznesu, dlatego naszą kadrę specjalistów stanowią prawdziwi eksperci.

20 lat doświadczenia w nauczaniu

Uczelnia Łukaszewski w Warszawie szczyci się kształceniem profesjonalistów z zakresu Zarządzania i biznesu już od ponad 20 lat, pozwalając na wykorzystanie doświadczenia w rzetelnym prowadzeniu studiów, jednocześnie zachowując współczesne standardy nowoczesnego podejścia do kształcenia.

Ekspercka Kadra - Business Masterclass

Nasi eksperci to doświadczeni wykładowcy z Polski i świata posiadający zarówno doświadczenia edukacyjne, zweryfikowane wielokrotnie umiejętności przekazywania wiedzy, jak również bogate doświadczenia praktyczne w biznesie.

Poznaj naszych ekspertów

Co po studiach?

Jako Master of Business Administration jesteś dobrze przygotowany do zajęcia stanowiska w krajowych i międzynarodowych firmach i sektorach. W zależności od twojego osobistego zainteresowania i celów zawodowych, dyplom MBA zapewni dostęp do stanowisk w dziale sprzedaży, marketingu, kontroli produkcji, planowania i budżetowania, zarządzania finansami, ICT, bankach i firmach ubezpieczeniowych, służbie cywilnej lub instytucjach europejskich. Jako absolwent MBA możesz także założyć własną działalność.

MBA przyspiesza Twoją karierę, pomagając Ci rozwijać i doskonalić swoją ścieżkę zawodową, umiejętności i powiększać sieć kontaktów. Program nastawiony jest na kontakty ze światem biznesu poprzez prawdziwe studia przypadków, wizyty w firmach i gościnne wykłady najlepszych specjalistów w branży.

Zapisz się już dziś i uzyskaj świadectwo ukończenia studiów podyplomowych wydane przez Uczelnię Łukaszewski.